XII edycja Konkursu "Nasze Kulinarne Dziedzictwo" finał regionalny w naszym województwie odbyła się w niedzielę 17 czerwca w Parku Etnograficznym w Tokarni.
Jak powiedziała przewodnicząca komisji konkursowej Izabella Byszewska (Prezes Polskiej Izby Produktu Regionalnego) wszystkie produkty są wspaniałe i wybór był bardzo trudny. Komisja musiała wybrać 19 produktów spośród 50 wyselekcjonowanych przez specjalistki wgd Świętokrzyskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach. W pracach komisji z ramienia ŚIR uczestniczyła Ewa Borycka gł. specjalista ds. agroturystyki i wgd. Świętokrzyska Izba Rolnicza była także jednym z fundatorów nagród - było to wyróżnienie dla Pana Adolfa Kudlińskiego za "Syr spod Łysicy"
Oto nagrodzeni laureaci finału regionalnego:
XII EDYCJA KONKURSU
„Nasze Kulinarne Dziedzictwo- Smaki Regionów" - Tokarnia 2012
NAGRODY:
Kategoria I. Produkty regionalne pochodzenia zwierzęcego
Podkategoria: 1. Produkty i przetwory mięsne
I miejsce:
Kiełbasa swojska z Gatnik od Płyty
ZPHU Kazimierz Płyta, Gatniki, pow. konecki
I miejsce:
Szynka z beczki od Zychowicza
Zakład Masarski Henryka Zychowicz, Daleszyce, pow. kielecki
Wyróżnienie:
Pasztet z gęsi kieleckiej
Gospodarstwo ekoagroturystyczne „Zagroda u Królów", Brzeście, pow. skarżyski
Podkategoria: 2. Produkty i przetwory z ryb
Brak produktów
Podkategoria: 3.Produkty mleczne
I miejsce:
Twaróg z Pierzchnicy
Gminna Mleczarnia w Pierzchnicy Sp.z.o.o., pow. kielecki
Wyróżnienie:
Syr spod Łysicy
Zofia i Adolf Kudlińscy, Orzechówka, pow. kielecki
Podkategoria: 4.Miody
I miejsce:
Kazimierski miód akacjowy
„Miodowa Spiżarnia" Waldemar Słupik, Kazimierza Mała, pow. kazimierski
Wyróżnienie:
Miód mniszkowy
Mirosław Wiącek, Suchowola, pow. staszowski
Kategoria II. Produkty regionalne pochodzenia roślinnego
Podkategoria: 1.Przetwory owocowe
I miejsce:
Dżem rabarbarowy
„Sad Danków" Agata i Dawid Piechota, Danków Duży, pow. włoszczowski
Wyróżnienie:
Ocet jabłkowy
Halina Zawłocka, Styków, pow. starachowicki
Podkategoria: 2.Przetwory warzywne
I miejsce:
Czosnek z Wełcza
Krystyna Kula KGW w Wełczu, pow. buski
I miejsce:
Pasternak pińczowski
Beata Drukała KGW w Dębianach, pow. pińczowski
Wyróżnienie:
Chrzan świąteczny
Anna Hamera KGW „Modrzewianki", Cząstków, pow. kielecki
Podkategoria: 3.Przetwory zbożowe
I miejsce:
Chleb „Skarbczak"
Gospodarstwo agroturystyczne „U Zosi" Zofia Sałek, Skarbka Dolna, pow. ostrowiecki
Wyróżnienie:
Chleb Wąchocki
Piekarnia „Wąchock" Sławomir Sajecki, pow. starachowicki
Podkategoria: 4.Wyroby cukiernicze
I nagroda:
Burocorz bogoryjski
Ryszard Pańczyk, Wysoki Średnie, pow. staszowski
Wyróżnienie:
Pączki ziemniaczane
Jadwiga Firmanty KGW Szumsko, pow. kielecki
Kategoria III. Napoje regionalne
Podkategoria: 1.Napoje bezalkoholowe
Wyróżnienie:
Napój żniwiarzy
Wanda Toporek, Kostomłoty, pow. kielecki
Podkategoria: 2.Napoje alkoholowe
I nagroda:
Nalewka grodziskowa „proboszczówka"
KGW „Korytniczanki", Korytnica, pow. jędrzejowski
Kategoria IV. Inne produkty regionalne
I miejsce:
Farsz jarski „Gzybowiak"
Gabriel Szewczyk KGW Grzybowa Góra, pow. skarżyski
KANDYDACI DO NOMINACJI DO NAGRODY „Preła 2012"
1. Masło Chmielnickie Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Chmielniku
2.Miód Kazimierski Akacjowy Miodowa Spiżarnia" Waldemar Słupik,
Kazimierza Mała, pow. kazimierski
Konkursowi towarzyszyły występy kapeli kieleckiej i zespołu obrzędowego
Relacja i zdjęcia: Ewa Borycka