Ankieta dla rolników

Szanowni Państwo,

Zwracamy się do Państwa na prośbę Pani dr inż. Aleksandry Wickiej z SGGW o pomoc w wypełnieniu ankiety:

Link do badania (najlepiej przekopiować do wyszukiwarki) :
<https://badania.wne.sggw.pl/mrIWeb/mrIWeb.dll?I.Project=OPINIE_ROLNIKOW>
https://badania.wne.sggw.pl/mrIWeb/mrIWeb.dll?I.Project=OPINIE_ROLNIKOW

W rozszerzeniu informacja nt. prośby autorki ankiety

 

Dzień dobry.

Szanowny Panie Prezesie,

W związku z prowadzonymi przeze mnie badaniami dotyczącymi ubezpieczeń gospodarczych w rolnictwie, zwracam się z zapytaniem, czy byłaby możliwość umieszczenia poniżej przedstawionej informacji na Państwa stronie internetowej.

Wyniki prowadzonych przeze mnie analiz planuję opublikować w formie monografii naukowej, która będzie dotyczyła wspomnianej tematyki.

Nadmieniam, że byłam kierownikiem projektu badawczego, którego problematyka dotyczyła uwarunkowań i czynników wpływających na wykorzystanie przez rolników ubezpieczeń produkcji roślinnej (link do publikacji: https://scholar.google.pl/citations?user=oxXN3oAAAAAJ &hl=pl)

Bardzo zależy mi na dotarciu do jak najszerszej grupy Rolników, zatem będę wdzięczna za przychylne ustosunkowanie się do mojej prośby.

Z poważaniem,

dr inż. Aleksandra Wicka

Instytut Ekonomii i Finansów

SGGW w Warszawie

Informacja na str. www:

"Szanowni Państwo,

Nazywam się Aleksandra Wicka, jestem adiunktem w Instytucie Ekonomii i Finansów SGGW w Warszawie. Zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc w realizacji badań dotyczących opinii Rolników na temat ubezpieczeń gospodarczych. Pytania zawarte w kwestionariusz badawczym w żaden sposób nie umożliwiają identyfikacji osoby biorącej udział w badaniu.

Z góry dziękuję za okazaną życzliwość.

Link do badania (najlepiej przekopiować do wyszukiwarki) :

https://badania.wne.sggw.pl/mrIWeb/mrIWeb.dll?I.Project=OPINIE_ROLNIKOW

Z poważaniem,

Dr inż. Aleksandra Wicka"

MINISTERSTWO ROLNICTWA I ROZWOJU WSI Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Agencja Rynku Rolnego Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach Krajowa Rada Izb Rolniczych Centrum Doradztwa Rolniczego Pierwszy Portal Rolny Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych Fundacja Programów Pomocy Dla Rolnictwa logo_federacja_2