Zachęty finansowe i wsparcie doradcze dla firm

Na prośbę KRIR przekazujemy do wiadomości Państwa zaproszenie do udziału w Webinarium „Rozwijaj się w Polsce - zachęty finansowe i wsparcie doradcze dla firm”

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w webinarium ,,Rozwijaj się w Polsce - zachęty finansowe i wsparcie doradcze dla firm", które odbędzie się w dniu 4 sierpnia 2020 r. o godz. 10.00 polskiego czasu (CET).

Link do rejestracji ->
https://www.paih.gov.pl/webinarium-rozwijaj_sie_w_Polsce_zachety_i_wsparcie

UWAGA!

AKCEPTOWANE BĘDĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE KOMPLETNIE WYPEŁNIONE FORMULARZE. BARDZO PROSIMY O SPRAWDZENIE POPRAWNOŚCI WPROWADZONEGO ADRESU E-MAIL.

FORMULARZE ZGŁOSZENIOWE PRZYJMOWANE SĄ DO 4 SIERPNIA BR., DO GODZ. 8:00. UDZIAŁ W WYDARZENIU JEST BEZPŁATNY. LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA. ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE PRAWO WCZEŚNIEJSZEGO ZAKOŃCZENIA PRZYJMOWANIA APLIKACJI. W RAZIE DODATKOWYCH PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT MAILOWY: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z poważaniem,

Artur Sienicki

REFERENDARZ

Wydział Wydarzeń Targowych

Departament Jakości Żywności i Bezpieczeństwa Produkcji Roślinnej

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

00-930 Warszawa, ul. Wspólna 30

telefon: 22 623 24 56; fax. 22 623 23 00

MINISTERSTWO ROLNICTWA I ROZWOJU WSI Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Agencja Rynku Rolnego Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach Krajowa Rada Izb Rolniczych Centrum Doradztwa Rolniczego Pierwszy Portal Rolny Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych Fundacja Programów Pomocy Dla Rolnictwa logo_federacja_2