Zaproszenie na Forum Ekonomiczne

 

Na prośbę Krajowej Izby Gospodarczej publikujemy poniższe zaproszenie do udziału w Polsko-Rumuńskim Forum Ekonomicznym:

Zapraszamy Państwa oraz organizacje członkowskie do udziału w POLSKO-RUMUŃSKIM FORUM EKONOMICZNYM PODCZAS 7 edycji KONGRESU590 pt. „Łączymy Wszystkich”, który podejmie różnorodne zagadnienia
dotyczące współpracy, wyznaczenia nowych celów oraz zacieśniania relacji gospodarczych i politycznych pomiędzy Polską i krajami regionu Trójmorza, w tym Rumunii.

Polska i Rumunia intensyfikują współpracę bilateralną w ostatnich latach. Realizacja projektów w ramach Trójmorza tj., takich jak Via Carpatia czy Rail2Sea, przyczyni się do zwiększenia konkurencyjności gospodarek Polski i Rumunii, a współdziałanie w kwestii Ukrainy może tę współpracę tylko przypieczętować. Forum odbędzie się w PTAK WARSAW EXPO w podwarszawskim Nadarzynie. Spotkanie podzielone będzie na następujące obszary tematyczne:

ODBUDOWA UKRAINY

ENERGETYKA

OBRONNOŚĆ

W każdym z nich wystąpią przedstawiciele polskiego i rumuńskiego rządu, instytutów badawczych, organizacji biznesowych i przedsiębiorcy.

Forum będzie także okazją do znalezienia partnerów biznesowych (spotkania B2B), zapoznania się z planami inwestycyjnymi oraz potrzebami technologicznymi obu krajów.

Do udziału w Forum zapraszamy przedsiębiorców, przedstawicieli samorządów, jednostek administracji publicznej i instytutów badawczych zainteresowanych nawiązaniem współpracy lub wymianą wiedzy i doświadczeń z rumuńskimi partnerami. Forum organizowane jest wspólnie przez Krajowa Izbę Gospodarczą, Ambasadę Rumunii w Polsce oraz Kongres 590. Udział w Forum Ekonomicznym Polska – Rumunia jest bezpłatny!

Szczegóły i rejestracja:

Termin: 22 CZERWCA 2022 R. W GODZ. 12:00-16:45  Miejsce: Kongres 590 (PTAK WARSAW EXPO, Aleja Katowicka 62, Nadarzyn)

REJESTRACJA: https://formularze.kig.pl/pl/2022-06-22/

Kontakt:

MONIKA SASIAK

Zastępca Dyrektora

Biuro Współpracy z Zagranicą

tel.: 22 630 97 23

e-mail: mailto:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KATARZYNA KANIEWSKA

Biuro Współpracy z Zagranicą

tel.: 22 630 97 07

e-mail: mailto:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Krajowa Izba Gospodarcza, ul. Trębacka 4, 00-074 Warszawa, www.kig.pl

MINISTERSTWO ROLNICTWA I ROZWOJU WSI Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Agencja Rynku Rolnego Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach Krajowa Rada Izb Rolniczych Centrum Doradztwa Rolniczego Pierwszy Portal Rolny Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych Fundacja Programów Pomocy Dla Rolnictwa logo_federacja_2