Konkurs dla Pań "Rolniczki motorem innowacji w gospodarstwach rolnych w Polsce"

GalaZapraszamy do udziału w IV edycji KONKURSU pn. ,,Rolniczki motorem innowacji w gospodarstwach rolnych w Polsce”. Inicjatorem Konkursu jest Rada ds. Kobiet i Rodzin z obszarów Wiejskich przy KRIR. Konkurs skierowany jest do kobiet rolniczek i odbywa się raz na dwa lata, począwszy od 2017 roku.

Celem Konkursu jest promocja ważnej roli, jaką kobiety odgrywają na obszarach wiejskich i identyfikacja innowacyjnych działań przez nie podejmowanych w gospodarstwach rolnych.

Do Konkursu mogą zgłaszać się pełnoletnie kandydatki prowadzące lub współprowadzące gospodarstwo rolne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Zgłoszenia do konkursu należy przesyłać według położenia gospodarstwa, poprzez przesłanie do dnia 15 lutego 2024 roku formularza zgłoszeniowego wraz z załącznikami pocztą elektroniczną na adres e-mailowy Świętokrzyskiej Izby Rolniczej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W zalączeniu:  formularz zgłoszeniowy  regulamin Konkursu

Szersze informacje można uzyskać w biurze ŚIR O/T w Sandomierzu w poniedziałki i wtorki w godzinach pracy biura, tel 15 832 01 16/17

Na zdjęciu: laureatki I edycji Konkursu (arch. własne autorki)

MINISTERSTWO ROLNICTWA I ROZWOJU WSI Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Agencja Rynku Rolnego Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach Krajowa Rada Izb Rolniczych Centrum Doradztwa Rolniczego Pierwszy Portal Rolny Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych Fundacja Programów Pomocy Dla Rolnictwa logo_federacja_2